KONST / Litografier / Färglitografi 7437072
nr 743 7072
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Skärgård, sign. 117/140, motivets mått: 29x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:21:03
700 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
27 feb
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson
Signe Persson-Melin (f. 1925)